Nabídka nakladačů LOCUST a ATLAS - vše u BEST stavební stroje s.r.o. Velmi oblíbených smykem řízených nakladačů LOCUST a kolových nakladačů ATLAS.

Nakladače

 
Nakladače čelní kolové   Nakladače kloubové kolové

Smykové nakladače LOCUST

Kolové smykem řízené nakladače LOCUST jsou slovenské výroby společnosti WAY INDUSTRIES a.s. Krupina, kde tradice výroby nakladačů (UNC) sahá až do roku 1981. Prostorná kabina, nízká hladina hluku a velmi nízká spotřeba PHM řadí tyto stroje k nejprodávanějším v ČR.

Typ:

  • kolový podvozek
  • pásový podvozek

Všechny typy nakladačů LOCUST mohou být na přání zákazníka vyrobeny v provedení TUNELL. Takto upravené nakladače splňují všechny normy pro práci strojů a zařízení v podzemí bez nebezpečí výbuchu (zesílená kabina, přídavná světla, samozhášecí systém, hasící přístroj, signalizace couvání).

Přídavná zařízení ke smykovým nakladačům

K nakladačům LOCUST se vyrábí široká škála přídavných zařízení s využitím ve stavebnictví, zemědělství, průmyslu, kompostárnách i technických službách.

Kloubové nakladače WEYCOR

Kloubové kolové nakladače WEYCOR mají široké využití především v zemědělství, dřevozpracujícím průmyslu, stavebnictví a kompostárnách. Ucelená hmotnostní řada od 2,5t – 8t, s motory o výkonu 24kW - 92kW, poskytuje zákazníkům možnost výběru. Firma WEYCOR vyrábí i nakladače v bočním výsypem.