Oleje a maziva NILS - prodej olejů a maziv nejvyšší kvality. Velké množství výrobků pro stroje a zařízení, pracující v těžkých podmínkách.

Oleje + maziva

Oleje a maziva NILS

V roce 2011, po výborných zkušenostech v našem servisu, jsme rozšířili náš prodejní sortiment o oleje a maziva zn. NILS, Itálie.

Zemní práce a nákladní doprava

Oleje a maziva NILSVelké množství výrobků pro stroje a zařízení, pracující v těžkých podmínkách (hydraulické kapaliny, motorové oleje, maziva, oleje do převodovek atd.), např. pro nakladače, buldozery, hydraulické jeřáby, silniční finišery, speciální vozidla, nákladní vozidla, autobusy.

Typy výrobků : OLEJE, MAZIVA, PASTY

 

Průmysl

Oleje a maziva NILS - průmyslSpeciální průmyslová maziva, montážní pasty, průmyslové detergenty, lubrifikanty ve sprejích, permanentní mazací systémy, maziva pro ložiska, řetězy a kluzné plochy, biologicky odbouratelná maziva pro všechna průmyslová odvětví.

Typy výrobků : OLEJE, MAZIVA, PASTY

 

 

Zemědělství

Oleje a maziva NILS - zemědělstvíŘada výrobků určených k použití v zemědělství pro traktory, kombajny, kultivátory. Kromě mnoha jiných i olej STOU, speciální maziva atd.

Typy výrobků : OLEJE, MAZIVA, PASTY

 

 

 

Potravinářský průmysl

Oleje a maziva NILS - potravinářský průmyslMaziva, spreje a oleje pro strojní zařízení, netoxické a speciální lubrifikanty, FDA maziva, FDA oleje, výrobky s certifikátem NSF H1 pro potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl.

Typy výrobků : OLEJE, MAZIVA

 

 

Zařízení zimních středisek

Oleje a maziva NILS - zařízení zimních středisekSpeciální oleje a maziva vyvinutá pro extrémní podmínky středisek zimních sportů. Využití pro lyžařské vleky, lanovky, rolby, sněžné skutry, tažná lana atd.

Typy výrobků : OLEJE, MAZIVA, PASTY

 

 

Motocykly

Oleje a maziva NILS - motocyklyVýrobky pro motocykly: lubrifikanty na řetězy, spreje, produkty pro motokáry, brzdové kapaliny, výrobky pro vidlice atd.

Typy výrobků : MAZIVA

 

 

 

Příslušenství

Příslušenství pro lepší práci s mazivy a oleji: pneumatické pumpy, plnící víka pro opětovné plnění LS kartuší, plničky pro centrální mazací systémy, mazací systémy Perma, ruční pumpy na olej atd.